Меню
Замовити дзвінок
Вінницьке підприємство повного спектру послуг з переобладнання мікроавтобусів на пасажирські, будинки на колесах, спецкомлектацію, з повним обслуговуванням

Повне переобладнання мікроавтобусів «Під ключ»

Вам знадобилося переобладнання мікроавтобусів? Ви прийшли на адресу! Наша компанія займається переобладнанням вантажопасажирських та пасажирських автобусів різних марок автомобілів. Ми зможемо переобладнати мікроавтобус, щоб він надалі використовувався як маршрутне таксі або як засіб для міжміського перевезення пасажирів. Якщо ви волієте проводити більшість свого часу в дорозі, то ви обрали саме ту компанію, яка врахує всі ваші побажання, а менеджери докладно обговорять деталі вашого задуму. Найчастіше те, що входить до базової комплектації мікроавтобусів, не до кінця відповідає всім вимогам власників — нехай це стосується навіть внутрішньої зручності.

Допустимо вам не подобається матеріал, яким обшитий салон або ви купили вже старий автомобіль і хочете привести його в належний вигляд, тоді для вас існує така послуга, як обшивка салону або перетяжка салону, сюди увійде перетяжка сидінь і салону тканиною на ваш вибір.

Якщо вам знадобилося повне переобладнання у місті Вінниця, то ми зможемо виконати для вас установку сидінь, стекол, замінити печі на кондиціонери, навіть встановити столики в автомобілі, замінити та покрити підлогу. На ваш вибір будуть представлені різні варіанти сидінь: з наявністю підлокітників, складні, підвищеної комфортності, якщо у вас автомобіль призначений для екскурсій, ми обладнаємо місце для гіда. Також ви можете з нашою допомогою змінити освітлення у салоні, додати міні-бари, холодильники, обладнати спальні місця, додати багажні полиці.

Для гарного настрою ми допоможемо замінити акустику у вашій машині. Виберіть своє переобладнання автомобіля, ціни ви можете переглянути на нашому сайті або уточнити у менеджерів, які завжди будуть готові вам допомогти.

Комплекс повного переобладнання автомобіля включає наступні етапи робіт:

 1. Підготовка віконних отворів
 2. Обробка активатором
 3. Установка скла
 4. Шумо, термо, вібро ізоляція
 5. Зняття перегородок
 6. Протягування проводки
 7. Обшивка салону
 8. Обшивка автомобільних карток
 9. Встановлення підлоги
 10. Встановлення стелі
 11. Пошиття сидінь
 12. Встановлення сидінь
 13. Виготовлення та встановлення меблів у будинки на колесах.

Повне переобладнання автомобіля «під ключ» займає від кількох днів до кількох тижнів, залежно від вибраного дизайну, матеріалів та комплектації.

© 2011–2024, «Майстерня „Автомаксимум“»