Замовити дзвінок
Вінницьке підприємство повного спектру послуг з переобладнання мікроавтобусів на пасажирські, будинки на колесах, спецкомлектацію, з повним обслуговуванням

Будинки на колесах

Безумовно, в будинку на колесах мандрувати дуже зручно та комфортно.

Скористайтеся послугами бригади професіоналів, які, маючи практичні навички переобладнання в найкоротші терміни, переобладнують Ваш мікроавтобус в автобудинок найбільш оптимальним і підходящим для замовника способом. З метою втілення будь-якого з цих варіантів, крім наявності самого транспортного засобу, необхідний план майбутнього автобудинку, хоча б у схематичному вигляді. План дасть змогу взяти до уваги та максимально втілити у справу певні особливості кожної конструкції, а також сконструювати житлову зону з найбільшим комфортом. План можна накреслити на папері або на комп'ютері.

Комунікації всередині автодому

Для комфортного проживання в будинку на колесах необхідно мати газ, водопостачання та електрику. Як правило, для забезпечення житла електрикою застосовуються акумуляторна батарея та зарядний пристрій. Потрібно продумати наперед внутрішню прокладку електропроводки. Також важливим є зовнішній роз'єм, щоб заряджати акумулятор, адже вони зустрічаються різної ємності. Заздалегідь прорахувати максимальну ємність батареї з урахуванням навантаження та дальності поїздки. Зазвичай, при опаленні приміщення застосовують газові балони. Відчутно вигідніше приготувати їжу на газовій плитці, а не на електричній. Присутність у будинку на колесах кухні передбачає встановлення над плитою витяжки та налагодженість усієї системи вентиляції, що необхідно при користуванні пропаном. Без води, що зберігається в ємностях, куди опускають занурювальний насос для подачі в кран не буде злагоджено функціонувати кухня. Резервуар для зливу витраченої води, що часто кріпиться в середині приміщення, або зовні.

Дуже зручно обладнати невеликим душем своє пересувне житло. На жаль, не вийде влаштувати в автобудинку звичайний санвузол, тому в цій якості застосовується біотуалет. У будинку на колесах застосовується багатофункціональна, компактна і практична меблі, так як для її розміщення місця обмаль. У таких випадках команда досвідчених фахівців використовує найрізноманітніші варіанти спальних місць, що відкидаються, засуваються столів, табуреток, полиць та іншу зручну організація простору подібного типу. В обов'язковому порядку для повної безпеки під час поїздок всі ці меблі надійно кріпляться до стін.

Тільки для переобладнання потрібно врахувати який саме варіант буде обраний - мікроавтобус типу мерседес спринтер, фіат дукато або поменше (Volkswagen T5 California, Mercedes Vito Marco Polo), адже в наявності будуть відмінності в етапах передбачуваних робіт. Потім подумати про газифікацію, водопостачання, зробити кухню та санвузол, розмістити та зміцнити меблі, а тепер автобудинок готовий до подорожей. Бригада досвідчених майстрових все вище перераховані дії зробить грамотно. Ви залишитеся задоволені і насолоджуватиметеся подорожами, не прив'язуючись до готелів.

© 2011–2024, «Майстерня „Автомаксимум“»